6 نکته که قبل از خرید مبل باید به آنها توجه کنید

مبل با رویه چرمی رویه چرمی را در بسیاری از مبل ها می بینید. هم در نوع استیل و هم در نوع راحتی. مشخص است که مبل چرمی حالت رسمی تری نسبت به دیگر پارچه های رو مبلی به محیط می بخشند. مزایا مبل چرمی به راحتی و با یک دستمال مرطوب تمیز می شوند. مایعات به داخل آن نفوذ نمی کند. معایب مبل چرمی چرم ها بسیار آسیب پذیرند و ممکن است با جسم تیز آسیب ببینند و بر روی سطح آن ها خراش بیفتد. با اینکه مایعات و گرد و غبار به راحتی از روی آن ها تمیز می شوند اما اثر چربی بر روی آن ها می ماند و کامل پاک نمی شود مخصوصا اگر رنگ چرم مبلمان روشن باشد. احتمال چسبندگی و عرق کردن بر روی مبلمان چرم زیاد است زیرا نفوذ هوا به داخل چرم میسر نیست. راهنمای خرید و جدول قیمت مبلمان

اگر اهل مبل های سلطنتی با تصویر همیشگی چوب طلایی و پارچه کرم رنگ نبوده و بیشتر طرفدار مبل های اسپورت هستید باز هم خرید مبل دست دوم نفع بیشتری برایتان دارد. مبل اسپورت خیلی زود از مد می افتد. مثلا اگر چند سال قبل مبل ال با رنگ های تند و تیز در بازار رایج بود، حالا دیگر مبل‌های اسپرت با پایه‌های چوبی و صندلی های جدا از هم و ترکیبی از دو رنگ مخالف در بورس هستند.

چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.مبلمان جزء وسایلی است که معمولا در اولویت قرار میگیرد مخصوصا وقتی که نقل مکان میکنید ممکن است نیاز به سرویس خواب جمع و جور تر و همچنین مبلمان کوچکتر داشته باشید. نکات ظریفی برای خرید مبلمان وجود دارد که خوب است در هنگام خرید به آن توجه کنید.

مبلمان جزء وسایلی است که معمولا در اولویت قرار میگیرد مخصوصا وقتی که نقل مکان میکنید ممکن است نیاز به سرویس خواب جمع و جور تر و همچنین مبلمان کوچکتر داشته باشید. نکات ظریفی برای خرید مبلمان وجود دارد که خوب است در هنگام خرید به آن توجه کنید.

اگر به دنبال خرید مبل  جذاب و زیبا هستید، بهتر است روش‌های سنتی را فراموش کرده و همگام با تکنولوژی قدم بردارید. وب سایت مبل آرا جدیدترین و به روز ترین وسایل چوبی را که شامل مبلمان راحتی، میز ناهارخوری و…می‌باشد ارائه کرده است تادر یک نگاه و با صرف چند دقیقه زمان بتوانید مبلی را انتخاب کنید که از هر نظر باسلیقه، بودجه و نوع دکوراسیون منزلتان هماهنگ است.
برای ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید :
مبل
https://arasofa.com/