رستوران های  لبنان  در تور لبنان

رستوران های  لبنان  در تور لبنان
کشور لبنان یکی از زیباترین شهرهای خاورمیانه ست که به دلیل وجود زیبایی های بیشمار، این شهر را با نام عروس خاورمیانه می شناسند و از نظر تنوع غذایی خصوصا غذا های بین المللی این شهر نسبت به شهر های دیگر برتری دارد.
 
رستوران های لبنان
رستوران های لبنان بسیار شیک و لوکس اند و دارای دکوراسیونی سنتی می باشند،در آنجا می توانید همراه با خوردن غذا از موسیقی زنده لذت ببرید ،البته باید خاطر نشان کرد که در کشور لبنان گران قیمت ترین رستوران هم وجود دارد، به هر حال چشیدن غذاهای لبنانی آن هم در بهترین رستوران های این کشور، خود تجربه ای کاملا منحصر به فرد و از نظر ما تفریحی بسیار جذاب است.
 
رستوران های لبنان
برای کسانی که می خواهند به لبنان و بیروت سفر کنند و لذت طعم غذای اصیل عربی را بچشند، ما در اینجا راهنمای جدید و منحصر به فرد در مورد هر آنچه در زمینه غذا و نوشیدنی در پایتخت لبنان نیاز دارید را فراهم آوردیم تا شما بتوانید بهترین غذاها را در بهترین رستوران های لبنانی بخورید.در قسمت زیر چند مورد از رستوران های لبنان آمده است.در تور ارزان لبنان از این رستوران ها بازدید کنید .

  • رستوران لبنانی بیروت
  • رستوران خیمه
  • رستوران کوبابا
  • رستوران عروس لبنان
  • رستوران کاپیتول
  • و …

 
رستوران  dipndip
رستوران dipndip از آن دسته رستوران های مخصوص افراد شیرین دوست است، منظور ما افرادی است که طعم های شیرین را دوست دارند! این رستوران توسط ۲ عشق شکلات یعنی Firas Daker و Amer Haffar بنیان گذاری شده است و تفریبا ۷ سال است که با قدرت تمام به کار خود ادامه می دهد. گردانندگان این رستوران، شکلات ها و دسرهای شکلاتی بلژیکی را به بهترین شکل ممکن درست کرده و سرو می کنند. اگر به لبنان سفر کردید حتما پنکیک ها، برونی ها، وافل ها و کیک های میوه ای این رستوران را امتحان کنید تا یک بار برای همیشه عاشق لبنان شوید!
 
رستوران Pizza Pie
اگر دنبال یک پیتزای اصل لبنانی هستیدف باید به شهر بیروت این شکور بروید. رستوران Pizza Pie یکی از بهترین رستوران های لبنان و مخصوص افرادی است که عاشق طعم پیتزاهای خانگی با سس های دست ساز، پنیر های محلی با کیفیت لبنانی و مواد تزیینی دست ساز خوشمزه هستند.
رستوران Classic Burger
یکی دیگر از رستوران های لبنان که باعث غوغایی در صنعت غذایی این کشور در دنیا شد، رستوران کلاسیک برگر (Classic Burger) است. شاید به طور کلی برگر به نظرتان غذایی معمولی باشد که در هر جای دیگر دنیا هم می شود امتحان کرد، اما اشتباه نکنید! یکبار برگرهای رستوران کلاسیک برگز را امتحان کنید تا متوجه شوید که بی جهت آن را در فهرست بهترین رستوران های لبنان قرار نداده اند.
 
رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons
اگر دوست دارید مثل یک لبنانی غذا بخورید، رستوران عبدالرحمان حلاب و پسران جایی است که باید بروید. در این رستوان فقط و فقط غذاهای عربی را می توانید پیدا کنید. این رستوران در سال ۱۸۸۱ باز شد و یکی از بزرگترین و بهترین رستوران دنیای عرب محسوب می شود. بشقاب مشهور و مخصوص این رستوران، Lahm Bi Ajeen نام دارد که نوعی نان بسیار خوشمزه است که با گوشت فصلی پوشانده شده است. رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons قطعا یکی از بهترین رستوران های لبنان و شاید در نوع خود بهترین باشد.
رستوران LoCal
اگر از ان دسته شکم گردانی هستید کمه عاشق غذاهای اسلم اند، LoCal انتخابی عالی در لبنان برای شماست. در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه ی ساده اما سالم مثل Man’uch که نوعی نان با پنیر مخصوص است و Ka’ak ک نوعی نان کنجد دار است، سرو می شود.
برای اطلاع از آفر تور لحظه آخری لبنان به سایت سفر با تو مراجعه کنید