آگوست 3, 2020

 تور گرجستان تفریحات آبی باتومی را از دست ندهید.

باتومی یکی از شهرهای توریستی و جذاب در کنار دریای سیاه است که امروزه به قطب گردشگری گرجستان تبدیل شده است. سالانه گردشگران زیادی زیادی از سرتاسر دنیا از این شهر زیبا و مدرن بازدید می‌کنند و از زیبایی‌های آن لذت می‌برند. در کنار جاذبه‌های دیدنی و توریستی، تفریحات آبی و هیجان‌انگیز زیادی در این شهر قرار گرفته است که هیجان بازدید از باتومی را دو چندان می‌کند. توصیه می‌شود در تور گرجستان تفریحات آبی باتومی را از دست ندهید.

  • دلفیناریوم باتومی

تفریحات آبی باتومی
تفریحات آبی باتومی

یکی از عواملی که گردشگران تور باتومی را انتخاب می‌کنند، بازدید از مجموعه‌ی دلفیناریوم می‌باشد. این مجموعه در سال ۱۹۷۵ تاسیس شده است و به برای علاقه‌مندان به تماشای حرکات نمایشی دلفین‌ها و فک‌ها یک بازدید از آن یک انتخاب ایده‌آل می‌باشد. علاوه بر این در دلفیناریوم ماهی‌های زینتی، لاک‌پشت غول پیکر از اقیانوس هند و بسیاری از جانوران آب‌زی دیگر وجود دارند که جذابیت خاصی را ایجاد کرده‌اند. یکی از ویژگی‌های بارز این مجموعه این است که شما امکان شنا کردن با دلفین‌ها نیز برای شما وجود دارد.

  • آکواریوم باتومی

تفریحات آبی باتومی
تفریحات آبی باتومی

آکواریوم باتومی در نزدیکی پارک دلفیناریوم قرار گرفته است و شامل ۴ سالن می‌باشد که در هرکدام جانوران آب‌زی مختلفی نگه‌‍داری می‌شوند. یکی از ویژگی‌هایی که شما را هنگام بازدید شگفت‌زده می‌کند، وجود موجودات نادر اقیانوس‌ها می‌باشد که بسیاری از آن‌ها متعلق به دریای اژه، اقیانوس هند و مدیترانه است. با بازدید از این فرصت برای شما فراهم شده است که تماشای و نوع رفتار موجودات آب‌زی را از نزدیک مشاهده کنید که برای تمامی سنین جذابیت دارد. ساعت بازدید از این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۷ شب می‌باشد.

  • آکوا پارک

تفریحات آبی باتومی
تفریحات آبی باتومی

آکوا پارک تنها پارک آبی شهر باتومی می‌باشد که برای دوستداران به سرسره‌های بلند و هیجان‌انگیز جذابیت زیادی دارد. شما می‌توانید به‌صورت خانوادگی از این پارک دیدن کنید و بدون شک برای کودکان جذابیت خاصی دارد. این پارک شامل دو استخر بزرگ مخصوص بزرگ‌سالان، یک استخر کودک و چندین سرسره است و ساعت کار آن از ۱۰صبح تا ۸ شب می‌باشد.

  • رفتینگ باتومی

تفریحات آبی باتومی
تفریحات آبی باتومی

همان‌طور که می‌دانید شهر باتومی یکی از شهرهای ساحلی است و در اطراف آن چندین رودخانه‌‌ی خروشان قرار گرفته است. این روخانه‌ها فرصت مناسبی را برای علاقه‌مندان به رفتینگ فراهم کرده است که در تورهای رفتینگ ثبت‌نام کنند. به‌طور معمول رودهای ماچاخلیس و آجاریستسکالی و همچنین رودخانه‌ی چرخی از مسیرهای رفتینگ می‌باشند که زمان استفاده از آن ۹۰ دقیقه است.