باتری گوشی موبایل LG V20

 باتری گوشی V20 از نوع باتری داخلی  با ظرفیت 3200mAh است که ظرفیتی فوق العاده بین گوشی ها به شمار می آید. ولی اگر صفحه نمایش 5.7 اینچی این گوشی را در نظر بگیرید شاید فکر کنید ظرفیت آن خیلی هم زیاد نیست. هم چنین این نکته را هم باید اضافه کنیم که این گوشی دارای صفحه نمایش ثانویه برای نشان دادن نوتیفیکیشن، زمان، ساعت و اطلاعات دیگر است که همیشه در حالت Always-On قرار دارد و انرژی زیادی مصرف می کند. بهترین قسمت این گوشی تغییرات نور صفحه نمایش بر اساس نور محیط است، مثلا زمانی که گوشی را در جیب تان می گذارد نور آن کاملا خاموش می شود.
 
زمان وب گردی با این گوشی 7:35 ساعت بود که مشابه زمان وب گردی گوشی LG G5 است. البته این زمان خیلی هم خوب نیست چرا که گوشی Pixel XL حدود دو ساعت وب گردی بیشتری دارد یا گوشی های گلکسی S7 edge و هوآوی Mate 9 زمان های 13.5 و 14 ساعت را ثبت کرده اند.
 
زمان پخش ویدئوی این گوشی نیز حدود 8 ساعت است که در مقایسه با زمان پخش ویدئوی بیشتر از 11 ساعت گوشی های Mate 9 و Pixel XL خیلی خوب نیست. هم چنین باتری سامسونگ S7 edge زمان پخش ویدئوی 20 ساعت را ثبت کرد که 2.5 برابر زمان پخش ویدئوی V20 می باشد. حتی گوشی G5 نیز عملکرد بهتری داشت و حدود 2 ساعت بیشتر ویدئو پخش می کرد.
 
از نظر مکالمه ی 3G گوشی V20 عملکرد خوبی دارد و حدود 1 ساعت بیشتر از گوشی های LG است. زمان مکالمه ی ثبت شده برای این گوشی حدود 20 ساعت بود که حدود 30 دقیقه بیشتر از زمان مکالمه با گوشی Mate 9 است. گوشی S7 edge و مخصوصا گوشی Pixel XL عملکرد به مراتب بهتری دارند و مدت زمان بیشتری دوام می آورند.
 
زمان پایداری این گوشی نیز حدود 68 ساعت بود که تقریبا خوب است ولی از اکثر گوشی های هم رده و رقیب خود کمتر است.
 
مشخصات باتری گوشی الجی v20
 
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری V20 حدود 6 ساعت و 23 دقیقه دوام آورد که عمر متوسطی به حساب می آید. همان گونه که در شکل می بینید عمر باتری Pixel XL حدود 7 ساعت و 19 دقیقه می باشد که خوب است.
 
مقایسه مشخصات باتری v20
 
یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. همان گونه که می بینید زمان شارژ شدن باتری V20 حدود 86 دقیقه است که بسیار خوب می باشد. زمان شارژ شدن گوشی Pixel XL حدود 2 ساعت است که اصلا قابل مقایسه با V20 نیست.
 
فروشگاه اینترنتی جی اس ام باتری مرکز تخصصی باتری موبایل و تبلت در ایران  ارایه دهنده انواع باتری موبایل و شارژر با گارانتی تعویض  همکاران ما پاسخگویی سوالات شما خواهند بود